top of page

WŁASNY BIZNES

Makówka to krakowski projekt edukacyjno - wychowawczy, którego celem jest ujednolicenie systemu dziennej opieki i wyznaczenie najwyższych standardów opieki i edukacji dla Dzieci od 1. do 3. roku życia. Mówimy o potrzebie kształcenia Małych dzieci, łączymy to z wychowaniem, wspieramy rodziców. Tworzymy autorskie plany pracy i materiały edukacyjne. Makówka to początek rewolucji, która zmieni podejście do opieki dla najmłodszych. Gotowa, aby podjąć wyzwanie?

Bycie Dzienną Opiekunką w Makówce to nie tylko bycie nianią czy pracownikiem instytucji. To przede wszystkim bycie przewodniczką, edukatorką i przyjaciółką Maluchów. Pracując w Makówce stajesz się niezależna zawodowo i finansowo, możesz realizować własne pomysły w pracy z dziećmi, niesiesz kaganek oświaty dla najmłodszych członków krakowskiego społeczeństwa. To wszystko w zaciszu swojego domu, co daje Ci równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym.  

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY 

Pomogę Ci zbudować własny biznes i zadbać o formalności. Nauczę Cię jak pracować w systemie Makówka, o którym więcej przeczytasz TUTAJ. Pokażę jak zaaranżować domową przestrzeń do bezpiecznej pracy z Maluchami oraz pozyskać klientów i budować z nimi długofalowe relacje. 

Kontakt
bottom of page